Darmowa dostawa od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps
SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps
SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps
SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps
SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps
SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps
SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps
SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps
SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps
SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps

SWITCH PoE+ 5-port GS1005PTS1 120W 1Gbps

  • GS1005PTS1 5-Port 10/100/1000M BASE-T PoE+ Switch 120W. 60W port1# 802.3at/af VLAN & Extend mode +/-4KV Surge protection, Fanless.
Rozmiar
Cena regularna: 172,00 zł(Zniżka 2%)
169,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 175,00 zł
Cena katalogowa:172,00 zł
z
Możesz kupić także poprzez:
Zamów więcej, zapłać mniej!
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Switch PoE+ Gigabit 5 portowy 120W / 30W + SFP Cudy GS1005PTS1


Switch PoE+ marki Cudy pozoli nam nie tylko rodzielić synał intrnetowy na różne urządzenia, ale dodatkowo zapewni im zasilanie. Switch posiada 5 portów BASE-T o prędkości Gigabit (10/100/1000Mbps), dzięki czemu mamy możliwość podłączenia wielu urządzeń bez obaw o prędkość transferu danych. Ten model pozwala zasilić urządzenia do 120W (do 30W na port). Switch posiada autodetekcję zasilania, co zapobiega spaleniu niestandardowego urządzenia. Switch PoE jest zgodny ze standardem IEEE902.3af/at. Switch doskonale się nadaje się do instalacji sieciowych, monitoringu itp. 

Przykładowy schemat działania urządzeń PoE

Power over Ethernet PoE- co to jest?


Power over Ethernet (w skrócie PoE) to technologia przesyłania zasilania przez kabel ethernet. Dzięki temu możemy jednocześnie zasilić urządzenie i zapewnić wymianę informacji. Technologia PoE jest szczególnie popularna w przypadku kamer IP, telefonów VoIP, punktów dostępu do internetu (Access Point) i terminali POS. Urządzenia sieciowe wykorzystujące PoE są wygodne w użyciu, przez co są lubiane przez instalatorów. Biorąc na przykład sieć monitoringu- normalnie trzeba by było ciągnąć osobno kabel zasilający i transmisyjny do każdej z kamer. Tutaj możemy wkorzystać switch, który jednocześnie zasili urządzenia jak i prześle z nich informacje.

Najważniejsze cechy urządzenia PoE:


- możliwość zamontowania na ścianie lub w szafie rack
- Plug & Play
- całkowity zasób mocy: 120W
- do 30W na jeden port (port #1 max 60W)
- 4x 10/100/1000Mbps PoE + porty
- 1x 1000Mbps port uplink
- 1x  Gigabit port SFP
- kompatybilność z IEEE802.3af/at
- IEEE 802.3x Flow Control



Specyfikacja techniczna:

Model GS1005PTS1
- Ethernet: 4*10/100/1000M PoE Port, 1*1000M RJ45 Port, 1* Gigabit SFP Uplink Port
- Switching Capacity: 12Gbps
- Throughput: 8.928Mpps
- Packet Buffer: 1Mb
- MAC Address: 2K
- Jumbo Frame: 9216bytes
- Transfer Mode: Store and forward
- MTBF: 100000 hour
- Network protocol: IEEE802.3 (10Base-T), IEEE802.3u (100Base-TX), IEEE802.3ab(1000Base-TX), IEEE802.3z(1000Base-FX), IEEE802.3x (Flow control)
- PoE Protocol: IEEE802.3af ?15.4W?, IEEE802.3at (30W), IEEE802.3at ?4 Pair 60W?
- Industry Standard: EMI: FCC Part 15 CISPR (EN55032) class A, EMS: EN61000-4-2 (ESD),EN61000-4-4 (EFT),EN61000-4-5 (Surge), Shock: IEC 60068-2-27, Free Fall: IEC 60068-2-32, Vibration: IEC 60068-2-6 
- Network Medium: 10Base-T : Cat3?4?5 or above UTP(?100m), 100Base-TX : Cat5 or above UTP(?100m), 1000Base-TX : Cat5 or above UTP(?100m)
- Optical Media: Multimode fiber : 50/125, 62.5/125, 100/140?m,Single mode fiber: 8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125?m
- Working Environment: Working Temperature?-20~50°C, Storage Temperature?-40~85°C, Working Humidity ?10%~90%?non-condensing, Storage Temperature?5%~90%?non-condensing, Working Height?Maximum10,000 feet, Storage heigh?Maximum 10,000 feet
- PWR?power supply): Lighting?Powered, Un-Light?No Power
- Mode?DIP?: Lighting?VLAN,Un-Light?Default, Flashing?Extend
- 1-6 Gree?Link&Data): Lighting?Connecting, Flashing?Data Transmit, Un-Light?Disconnect
-DIP Switch: 
 VLAN?Port isolation mode. In this mode, the PoE ports (1-4) of the switch cannot communicate with each other, and can only communicate with the UP-link port.
 Default: Normal mode, all port can communicate with each other, the transmission distance is within 100 meters
 Extend?Link extension mode, 3-4 ports PoE power supply and data transmission distance can be extended to 250 meters, the transmission rate becomes 10M
 
Product Dimension 200*118*44mm
Package Dimension 245*190*60mm
N.W 0.6kg
G.W 0.9kg
 
Marka
Symbol
CUDY_GS1005PTS1
Kod producenta
6971690791704
Architektura sieci
1 Gbit
Zasób PoE (W)
120
Prędkość
1 Gbit
Rodzaj montażu
biurkowy, Ścienny
Porty SFP
Brak
Zarządzanie
niezarządzalny
Ilość portów
5
Możliwość montażu w szafie Rack
Tak
Zasilanie PoE
Tak
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 15 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-12
Zamówienie zrealizowane terminowo !!! Polecam
2023-05-18
Zamówienie zrealizowano bardzo sprawnie i szybko. Polecam!
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel